Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Військова прокуратура Одеського гарнізону вимагає стягнення 6,1 млн грн державних коштів з фірми-будівельника

161923 ПЕРЕГЛЯДІВ

Господарський суд м. Києва 11.01.2021 розпочав провадження у справі за позовом військового прокурора Одеського гарнізону Південного регіону України про стягнення з приватного товариства грошових коштів у сумі 6,1 млн грн, сплачених Південним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням за роботи з будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу у військовому містечку Дачне-2, с. Дачне Одеської області, які фактично не були виконані.

Факт порушення економічних інтересів держави виявлено та доведено висновком судової будівельно-технічної експертизи у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України.

Процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.


Наразі досудове розслідування кримінального провадження та судовий розгляд господарської справи тривають.

Теги: Військова Прокуратура,приватне підприємство,експертиза,судовий розгляд,Дачне-2, Одеська область

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео