Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Протягом січня 2021 року державні виконавці Києва в примусовому порядку стягнули понад 17, 7 мільйонів гривень аліментів

Протягом січня 2021 року державні виконавці Києва в примусовому порядку стягнули понад 17, 7 мільйонів гривень аліментів
189692 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом січня 2021 року державні виконавці Києва в примусовому порядку стягнули понад 17, 7 мільйонів гривень аліментів.
До трійки лідерів по стягненню аліментних платежів ввійшли:
Подільський РВ ДВС у місті Києві Центрального МУЮ (м. Київ) - державні виконавці відділу змусили батьків-неплатників сплатити аліментів на загальну суму в 2 780 122 гривень.
Святошинський РВ ДВС у місті Києві Центрального МУЮ (м. Київ) - стягнули 2 284 940 гривень на утримання та розвиток дітей.
Деснянський РВ ДВС у місті Києві Центрального МУЮ (м. Київ) - 2 077 676 гривень аліментів.

Пам’ятайте:
Навіть, якщо чоловік та дружина розлучені, вони все ще залишаються мамою і татом для дитини. Тож, якщо батько чи матір записані у свідоцтві про народження малюка, право на аліменти виникає автоматично, коли дитина залишається жити не з ними.
А той із батьків або інших законних представників дитини, на ім`я якого виплачуються аліменти, розпоряджається аліментами виключно за цільовим призначенням в інтересах дитини.
Навіть якщо дитина досягла повнолітня, але продовжує навчання і у зв'язку з цим потребує матеріальної допомоги, батьки зобов'язані утримувати її до досягнення 23 років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.

Правовими підставами стягнення аліментів є:
- заява платника аліментів, в якій він добровільно визначає розмір та строк відрахувань аліментів на дитину з його доходів;
- нотаріально засвідчений договір про утримання дитини, укладений між батьками;
- рішення суду про стягнення аліментів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео