Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

За втручання військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону ТВО командира військової частини притягнуто до адміністративної відповідальності

28435 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прокурори Військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення стосовно тимчасово виконувача обов’язків командира військової частини за фактом бездіяльності військової влади (ч. 2 ст. 17216 КУпАП).


Установлено, що вказаний підполковник, будучи військовою службовою особою та діючи умисно, всупереч інтересам служби, не повідомив військові правоохоронні органи про викрадення майна у підлеглого військовослужбовця, яке у жовтні-листопаді 2020 року сталося на території однієї з військових частин Дніпропетровської області.


Рішенням Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська 16.02.2021 тимчасово виконувача обов’язків командира військової частини визнано винним у вказаному правопорушенні та притягнуто до адміністративної відповідальності у виді штрафу.

Теги: адміністративний протокол,адміністративне стягнення,Військова Прокуратура, Дніпро,командир військової частини

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео