Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Скоїв ДТП та залишив в небезпеці потерпілу – військовослужбовця засуджено до 6 років позбавлення волі

23438 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підтримання публічного обвинувачення Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України, Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська визнав винним військовослужбовця-контрактника однієї з військових частин ЗС України в порушенні правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілої, та в залишенні її в небезпеці (ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135 КК України).


Вироком суду солдата засуджено до покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.


У суді встановлено, що в липні 2020 року військовослужбовець, на власному автомобілі здійснив наїзд на жінку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу, та, залишивши її без допомоги, втік з місця події. Від отриманих тілесних ушкоджень 31-річна потерпіла померла в лікарні.

Користуючись тим, що автомобіль не зареєстрований в Україні (реєстрація Республіки Польща), для того, щоб уникнути відповідальності, військовослужбовець покинув його в дворі одного з будинків.


У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою винуватість у вчиненні кримінальних правопорушень.

Теги: ДТП,Військова Прокуратура,військовослужбовець,вирок суду, Дніпро

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео