Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Скоїв ДТП та залишив в небезпеці потерпілу – військовослужбовця засуджено до 6 років позбавлення волі

29077 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підтримання публічного обвинувачення Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України, Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська визнав винним військовослужбовця-контрактника однієї з військових частин ЗС України в порушенні правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілої, та в залишенні її в небезпеці (ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135 КК України).


Вироком суду солдата засуджено до покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.


У суді встановлено, що в липні 2020 року військовослужбовець, на власному автомобілі здійснив наїзд на жінку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу, та, залишивши її без допомоги, втік з місця події. Від отриманих тілесних ушкоджень 31-річна потерпіла померла в лікарні.

Користуючись тим, що автомобіль не зареєстрований в Україні (реєстрація Республіки Польща), для того, щоб уникнути відповідальності, військовослужбовець покинув його в дворі одного з будинків.


У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою винуватість у вчиненні кримінальних правопорушень.

Теги: ДТП,Військова Прокуратура,військовослужбовець,вирок суду, Дніпро

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео