Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Втік від служби та вбив знайомого – морпіха засуджено до 7 років позбавлення волі

7075 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підтримання публічного обвинувачення Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України, Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області визнав винним військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з військових частин ЗС України в самовільному залишенні військової частини та у вбивстві, тобто умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині (ч. 4 ст. 407, ч. 1 ст. 115 КК України).

Вироком суду матроса батальйону морської піхоти засуджено до покарання у виді 7 років позбавлення волі.

У суді встановлено, що вказаний військовослужбовець у березні 2017 року, самовільно залишив розташування військової частини та перебував поза її межами до січня 2018 року, проводячи «вільний» від служби час на власний розсуд.

Крім того, військовослужбовець у січні 2018 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час сварки, яка сталася на подвір’ї домоволодіння громадянина З., забив його до смерті металевим одностороннім ріжковим ключем.

У судовому засіданні обвинувачений щиро розкаявся та повністю визнав свою винуватість у вчиненні кримінальних правопорушень.

Теги: Спеціалізована прокуратура Південного регіону,самоволка,умисне вбивство,матрос,Кропивницький

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео