• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Новини України та світу
  4. Податки та акцизи онлайн — нові функції "Дії" вже цього року
Податки та акцизи онлайн — нові функції "Дії" вже цього року
  • Юлія Заєць
  • 14 квітня 2021, 08:40
  • 36516

ВІДКРИТИ ПЕРЕЛІК САЙТІВ ЯКІ ОПУБЛІКУВАЛИ ДАНИЙ МАТЕРІАЛ:

УКРАЇНА ІНФОРМ Інформаційне Агентство
Dnipro Inform
УНТ - Інформаційне Агентство Головне в Україні
Національний комітет по боротьбі з корупцією
Всеукраїнська профспілка юристів
ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ
Одеса Інформ Новини України Новости Украины
Тернопіль Інформ Новини України Новости Украины
Запоріжжя Інформ Новини України Новости Украины
Рівне Інформ Новини України Новости Украины
Черкаси Інформ Новини України Новости Украины
Львів Інформ Новини України Новости Украины
Житомир Інформ Новини України Новости Украины
Волинь Інформ Новини України Новости Украины
Полтава Інформ Новини України Новости Украины
Чернігів Інформ Новини України Новости Украины
Херсон Інформ Новини України Новости Украины
Миколаїв Інформ Новини України Новости Украины
Харків Інформ Новини України Новости Украины
PROVEO STAR - ПРОВЕОСТАР — рідке мінеральне добриво для листового живлення рослин
Репродуктивна медицина Київ - НАТІВІТА
Головний портал про відпочинок у Києві
СТУДЕНТИ УКРАЇНИ ВНЗ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ АБІТУРІЄНТИ СТУДЕНТ ВИКЛАДАЧІ СТУДЕНТ УКРАЇНИ
agroindustry.info
medicine-ukraine.info
СТУДЕНТ ІНФОРМ ВНЗ ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ АБІТУРІЄНТИ СТУДЕНТ ФОРУМИ ВИКЛАДАЧІ ФОРУМ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
Новини України. Новини Києва. Новини України та світу. Новини Дніпра. Інформаційне агентство. Останні новини. Верховна рада. Кабінет Міністрів. Презид
ukraine-people.com
Донецьк Інформ Новини України Новости Украины
Khmelnitsky Inform.com
Ivano-Frankivsk
Sumy Inform
Chernivtsi Inform
Vinnytsia Inform
Ark Inform
Kropyvnytskyi Inform
Lugansk Inform
Kiev Inform
Zakarpattia Inform
МЕДІА ХОЛДИНГ УКРАЇНА
Стоп Корупція
SPORT UKRAINE Новини спорту
gunnar

Податки та акцизи онлайн — нові функції "Дії" вже цього року

Мінцифра оголосили про нові функції у "Дії" у співробітництві з Державною податковою службою. Тепер для українських підприємців стануть доступними онлайн-податки та електронні акцизи.

Про це під час брифінгу 12 квітня повідомив віцепрем'єр-міністр-міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Навесні послуги податкової служби частково інтегруватимуться й у "Дію": у розділі "Мої податки" стануть доступними сплата податків та подання декларацій для ФОП за спрощеною системою, довідка про стан доходів та податків, дані про платника і розрахунки з бюджетом. Окрім цього, підприємці отримуватимуть нагадування про строки оплати, наявність податкових зобов'язань або заборгованості, щоб вони змогли уникнути штрафів. Завдяки інтеграції "Дії" з банками у сервісі відображатиметься загальна сума надходжень за певний звітний період, але лише за згодою користувача. Варто зазначити, що при цьому сама платформа не зберігатиме жодних конфіденційних даних, а лише від імені ФОП робитиме запити до банку та заповнюватиме поле у декларації, яку підприємці зможуть заповнювати та подавати у кілька кліків. У декларацію разом із сумою надходжень автоматично підтягуватиметься уся інформація, наявна у реєстрах, тобто єдине, що потрібно додати у форму - дані, які автоматично не вказані, та свій електронний підпис.

За словами Голови ДПС України Олексія Любченка, ці сервіси забезпечуватимуть прозоре, просте та зручне надання державних послуг. При цьому послуга залишатиметься доступною в електронному кабінеті платника податків на сайті ДПС.

У плани платформи також входить запуск електронного акцизу та електронної марки — його реалізують вже восени, але поки що лише для алкогольної продукції. "Дія" дозволить спростити процес замовлення, обліку та сплати марок як для виробників, так і для експортерів. Разом із цим кожен громадянин матиме змогу перевірити акцизну марку на справжність та у разі виявлення порушення миттєво повідомити про нього. Таким чином влада посилює боротьбу з фальсифікованим або незаконно ввезеним на територію країни підакцизним товаром. Нова функція повинна покращити взаємодію між державними та громадськими організацій, що контролюють обіг маркованих товарів, шляхом швидкого обміну інформацією та спрощеним документообігом.

Нагадаємо, вперше "Дія" була представлена у вересні 2019 року: вже тоді були доступними 33 послуги та певний перелік електронних документів. У березні 2020 року на порталі та у застосунку були запущені послуги з онлайн-реєстрації фізичних підприємців. Восени 2020 року Міністерство цифрової інформації представило оновлений додаток "Дія 2.0" та запустило низку нових послуг на порталі, серед яких - можливість онлайн-реєстрації ТОВ.

Автор: Юлія Заєць

Важливе

    • 27.08.2025

    Бездіяльність Гостомельської військової адміністрації: журналісти звернулися до Президента і КОВА

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє