• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Новини
  3. Новини України та світу
  4. Нез’явлення вчасно на службу: солдата на Миколаївщині засуджено до 5 років 1 місяця позбавлення волі
Нез’явлення вчасно на службу: солдата на Миколаївщині засуджено до 5 років 1 місяця позбавлення волі
  • Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону, м. Одеса
  • 20 квітня 2021, 08:47
  • 51324

Нез’явлення вчасно на службу: солдата на Миколаївщині засуджено до 5 років 1 місяця позбавлення волі

За підтримання публічного обвинувачення Миколаївської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, 16.04.2021 Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області визнав військовослужбовця військової служби за контрактом винним у самовільному залишенні місця служби без поважних причин (ч. 4 ст. 407 КК України) та призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років і 1 місяць.

У суді доведено, що вказаний військовослужбовець, 19.06.2019, з метою тимчасово ухилитися від виконання обов’язків з військової служби, не з’явився вчасно на службу без поважних причин, та незаконно перебував поза її межами, до моменту свого затримання правоохоронними органами за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення.

Оголошуючи військовослужбовцю вирок суд, за сукупністю кримінальних правопорушень, приєднав частково невідбуту частину покарання, призначеного йому 17.04.2020 за злочин, передбачений ч. 4 ст. 152 КК України, який було вчинено під час самовільного залишення місця служби, й відправив його за грати.

Важливе

    • Україна
    • 12.07.2025

    Адвокат Литвиненко - агент ?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 31.10.2024

    Як правильно охолодити і подати шампанське для вашої вечірки?

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.07.2024

    Судитимуть чотирьох ворожих пропагандистів з Луганщини

    • Російське вторгнення в Україну
    • 28.05.2024

    Повідомлено про підозру псевдозаступнику окупаційної адміністрації Світлодарська

    • Російське вторгнення в Україну
    • 27.05.2024

    Олександр Приймак! Його партнер Володимир Носов має бізнес в Криму і співпрацюють з компаніями Жеваго, Міттала та Круця

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє