Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дніпровська спеціалізована прокуратура відстояла в суді стягнення до бюджету понад 2,5 млн грн

Дніпровська спеціалізована прокуратура відстояла в суді стягнення до бюджету понад 2,5 млн грн
47164 ПЕРЕГЛЯДІВ

Постановою Північного апеляційного господарського суду від 27.04.2021 залишено в силі рішення суду першої інстанції за позовом Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері про стягнення з приватного підприємства на користь Міністерства оборони України штрафних санкцій та повернення суми невикористаної попередньої оплати (авансу) на загальну суму понад 2,5 млн гривень.

Встановлено, що між Східним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням та одним з комерційних підприємств у червні 2018 року укладено договір підряду про будівництво будівлі казарми поліпшеного планування у смт Черкаське, Дніпропетровської області.

Однак фірма-будівельник порушила умови договору та визначені в ньому строки виконання робіт, а також не повернула замовнику грошові кошти, отримані в якості попередньої оплати (авансу), внаслідок чого державі завдано збитки.

Отже, завдяки вчасному реагуванню Дніпровської спеціалізованої прокуратури увійськовій та оборонній сфері, її послідовній і наполегливій позиції, яку підтвердив суд апеляційної інстанції, порушені інтереси держави в особі Міністерства оборони України відновлено.

Теги: Дніпровська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері,штрафні санкції,аванс,Східне ТерКЕУ,казарми,Черкаське, Дніпропетровська область

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео