Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Києві відбулася національна конференція з наркополітики

У Києві відбулася національна конференція з наркополітики
139437 ПЕРЕГЛЯДІВ

28 – 30 листопада поточного року у Києві відбулася національна конференція з наркополітики, організована регіональним програмним офісом Управління ООН з наркотиків та злочинності у Східній Європі.

У конференції взяли участь представники профільних міністерств і відомств, провідні вітчизняні та міжнародні експерти, вчені, дослідники та працівники сфери профілактики, лікування і реабілітації наркозалежних.

Держлікслужбу на заході представляв Ігор Стасюк, начальник управління державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів і протидії їх незаконному обігу Держлікслужби.

Основна мета конференції – сприяння діалогу та обміну досвідом між науковими, професійними і політичними колами, а також обговорення сучасних науково-обгрунтованих підходів щодо поведінкового здоров’я, профілактики вживання наркотиків, лікування розладів і реабілітації людей, що вживають наркотики, пом’якшення негативних наслідків для здоров’я і соціальних наслідків вживання наркотиків, поширення нововведень, які допомагають подолати згубні наслідки незаконного ринку наркотиків.

У ході конференції Ігор Стасюк виступив з доповіддю у якій проінформував присутніх про заходи, які вживаються Держлікслужбою у сфері контролю за психоактивними речовинами.

Дана конференція є важливим майданчиком для вивчення відповідності існуючих національних методів профілактики вживання наркотиків, безперервного лікування і реабілітації та реінтеграції людей, які вживають наркотики, міжнародним стандартам і стандартам ООН.

 

Теги: Київ,Боротьба,Конференція

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення