Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

З початку року на Миколаївщині

З початку року на Миколаївщині
111786 ПЕРЕГЛЯДІВ

Розірвання шлюбу не означає, що можна забути про свої батьківські обов’язки. Здавалося б, це істина, яка не потребує доказів, але, на жаль, не всі батьки про це пам’ятають і нагадувати про необхідність своєчасної сплати аліментів доводиться державним виконавцям. Для цього до боржників застосовуються санкції та обмеження, здійснюється опис та арешт майна для подальшої реалізації в рахунок погашення боргу, проте іноді достатньо лише арештувати майно і боржник одразу ж знаходить кошти для погашення боргу. Подібний випадок днями стався на Казанківщині - саме загроза залишитися без авто допомогла батьку згадати про борги перед власним сином. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

«Два роки чоловік не сплачував аліменти в повному обсязі, за цей час його син встиг відсвяткувати повноліття та вступити на навчання до вищого навчального закладу. Несплату аліментів горе-батько аргументував тим, що просто не має на це коштів, адже працює лише на сезонних роботах. Але після того, як державні виконавці Казанківського району описали та арештували його автівку, в той самий день знайшов необхідну суму, щоб повністю погасити борг перед власним сином. Загалом сума богу складала 23 тисячі грн. Так, може хтось скаже, що це не така велика сума, проте і вона аж ніяк не буде зайвою», - зазначив очільник миколаївської юстиції.

Варто відзначити, що з початку року державні виконавці області вже стягнули понад 100 мільйонів гривень боргів з аліментів.

Теги: Діти,Закон,Аліменти

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео