Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Позиція МЗС України до протестів у Білорусі

Позиція МЗС України до протестів у Білорусі
20016 ПЕРЕГЛЯДІВ

Влада України закликає припинити насильство і відпустити затриманих активістів . І вважає, що потрібно проблему вирішувати у діалозі між владою Білорусі і народом.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив , що потрібно припинити насильство і відпустити затриманих.
Очільник МЗС сказав, що наш український народ має великий досвід і знає, що відсутність діалогу призводить до погіршення ситуації і послаблює сили суспільства.

Нещодавно український журналіст Дмитро Гордон заявив , що Олександр Лукашенко не виправдав уявлень Володимира Путіна про союзну державу і тепер між ними складні стосунки.

Нагадаємо,що у Мінську відбуваються протести . Причиною їх є незгода суспільства з результатами президентських виборів.За три ночі затримано понад 3 тисячі осіб і 200 у лікарнях. У вівторок проти людей застосовували світло-шумові гранати, сльозогінний газ та гумові кулі.

Теги: Інформаційне агентство, новини України, новини України і світу,МЗС,Білорусь
Автор: News Ukraine

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео