Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

24 лютого у Національній філармонії України виступить відомий піаніст Денис Прощаєв

24 лютого у Національній філармонії України виступить відомий піаніст Денис Прощаєв
110609 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ім'я піаніста Дениса Прощаєва добре відоме меломанам Києва та інших українських міст, де він виступав вже неодноразово і щоразу з великим успіхом.

Денис народився в Бресті, а навчався в Києві, де штудіював мистецтво фортепіанного виконавства під керівництвом Ірини Ліпатової. Відтак продовжив навчання у Вищій школі музики і театру (Hochschule) в Ганновері у класі легендарного піаніста, професора Володимира Крайнєва.

Денис Прощаєв - лауреат музичного конкурсу ARD від 2002 року. Концертував із такими колективами, як Мюнхенський філармонічний оркестр, Оркестр Південно-Західного радіо Німеччини (Штутгарт), Німецький симфонічний оркестр Берліна, Оркестр Чеської філармонії, Датський національний симфонічний оркестр та ін. Має записи на радіо і телебаченнні: NDR (Німеччина), Радіо Баварії, Radio de la Suisse Romande (Швейцарія). 2006 року на фірмі Sony BMG вийшов перший компакт-диск Дениса Прощаєва із записом музики Жана-Філіппа Рамо, що отримав високу оцінку критиків.

У програмі свого концерту в Національній філармонії України піаніст поєднає стилі бароко, романтизму і модернізму початку ХХ століття.

Теги: національна філармонія україни

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео