Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

24 лютого у Національній філармонії України виступить відомий піаніст Денис Прощаєв

24 лютого у Національній філармонії України виступить відомий піаніст Денис Прощаєв
110425 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ім'я піаніста Дениса Прощаєва добре відоме меломанам Києва та інших українських міст, де він виступав вже неодноразово і щоразу з великим успіхом.

Денис народився в Бресті, а навчався в Києві, де штудіював мистецтво фортепіанного виконавства під керівництвом Ірини Ліпатової. Відтак продовжив навчання у Вищій школі музики і театру (Hochschule) в Ганновері у класі легендарного піаніста, професора Володимира Крайнєва.

Денис Прощаєв - лауреат музичного конкурсу ARD від 2002 року. Концертував із такими колективами, як Мюнхенський філармонічний оркестр, Оркестр Південно-Західного радіо Німеччини (Штутгарт), Німецький симфонічний оркестр Берліна, Оркестр Чеської філармонії, Датський національний симфонічний оркестр та ін. Має записи на радіо і телебаченнні: NDR (Німеччина), Радіо Баварії, Radio de la Suisse Romande (Швейцарія). 2006 року на фірмі Sony BMG вийшов перший компакт-диск Дениса Прощаєва із записом музики Жана-Філіппа Рамо, що отримав високу оцінку критиків.

У програмі свого концерту в Національній філармонії України піаніст поєднає стилі бароко, романтизму і модернізму початку ХХ століття.

Теги: національна філармонія україни

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення