Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

7 березня в Національній філармонії виступить диригент Теодор Кучар

7 березня в Національній філармонії виступить диригент Теодор Кучар
193335 ПЕРЕГЛЯДІВ

Теодор Кучар, американський диригент українського походження, виступить разом із Національним симфонічним оркестром України. В цьому колективі він – людина не нова. Співпраця почалася ще на початку 90-х, а від 1992 до 1999-го Теодор Кучар був головним диригентом цього оркестру. Чи не найзначнішим проектом маестро в цей період став запис Другої і Третьої симфоній Бориса Лятошинського для компанії АВС.

Стрижнем програми київського концерту Кучара стане музика американських композиторів середини ХХ століття. У першому відділенні прозвучить «бродвейська» за настроєм увертюра до мюзиклу «Кандід» Леонарда Бернстайна. Цей твір, написаний на початку 1950-х за повістю Вольтера, став своєрідною карикатурою на антикомуністичну «охоту на відьом», кампанію, що проводилась в цей час у США.

У другій частині вечора нам представлять по-малерівськи епічну (понад 40 хвилин звучання) Третю симфонію Аарона Копленда, якого називають "патріархом американської музики" і чия творчість, до речі, мала великий вплив на Бернстайна.

Між творами Бернстайна і Копленда прозвучить знаменитий Концерт для скрипки з оркестром британця Едварда Елгара. Сольну партію виконає канадійський скрипаль Корі Церовшек, в чиїй біографії музика парадоксальним чином переплелася з математикою і… медициною. 

Квитки продаються у касі філармонії - (044) 278-16-97, в театральних касах м.Києва та онлайн:

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео