Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА

ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА
194891 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цієї осені герої улюбленого мультфільму відправляться підкорювати реальний світ і стануть ще ближче! FILM.UA Group раді анонсувати майбутню серію вистав за мотивами анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» студії Animagrad.

Вже на осінніх канікулах у концертних залах міст України буде поставлена вистава «Викрадена принцеса», заснована на однойменному анімаційному фільмі. Постановка стане спільним проектом правовласника - FILM.UA Group, а також компаній Magic Box і «Казки трапляються».

Вистава буде цікава для сімейного перегляду, проте, основна глядацька аудиторія вистави - діти віком від 5 до 12 років.

Постановкою вистави і втіленням улюблених героїв на сцені буде займатися команда студії «Казки Трапляються», яка вже добре знайома гостям київських прем'єр фільму. Саме вони виберуть кращих виконавців ролей, займуться художнім оформленням вистави і перенесуть в реальний світ усі дива «Викраденої принцеси».

Команда Magic Box, що є співпродюсером вистави, забезпечить організацію гастрольного туру, а також промо-кампанію вистави по містах України: всього в рамках проекту планується 60 постановок у 30 містах.

 

Коли: 30 жовтня 2018, Вт. 18:00 
Де: Палац студентів Національного Юридичного університету ім. Я. Мудрого, вул. Пушкінська, 88
Вхід: від 140 грн

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення