Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ukrainian Acoustic Weekend. Один в каное, Кімната Гретхен, Женя і Катя

Ukrainian Acoustic Weekend. Один в каное, Кімната Гретхен, Женя і Катя
194819 ПЕРЕГЛЯДІВ


Один в каное
За вісім років існування колектив знайшов свого слухача не тільки в Україні, а й за її межами: зіграв в більшості великих міст України, побував із сольними концертами в Великобританії, Франції, Польщі, Нідерландах, Бельгії та інших країнах, є активним учасником найбільших українських фестивалів .

Женя і Катя
Виконують авторські україно-, і англомовні пісні. Свій стиль визначають як "романтичний інді" / "смарт поп".

Влітку 2016 випустили дебютний міні-альбом під назвою "втомлене місто". Представили свої пісні в багатьох містах України, а також на таких фестивалях як: "Захід Фест", "Файне місто", "Бандерштат", "Республіка", "Lviv Acoustic Fest", "Гешефт", "Разом Фест".

кімната Гретхен
Роком народження групи "Кімната Гретхен" вважається 2010-й, коли вийшов дебютний англомовний альбом колективу Brand New Brain. Наступні платівки гурту - "Прямий Ефір" і "Науковий Атеїзм" були україномовними і користувалися великим успіхом серед слухачів.

В 2016-му сингл "Смузі" став саундтреком до двох сезонів українського молодіжного серіалу "Київ вдень та вночі" та лунає за кадром багатьох епізодів шоу. Навесні 2017 року в ефірі телевізійного шоу "Моя Музика" Олександра Положинського на одному з провідних музичних каналів група наживо презентував пісню "Мокра" - перший трек з майбутнього альбому "Гравітанці", реліз якого відбувся в квітні 2018.

Сьогодні колектив складається з фронтмена, гітариста і автора пісень Антона Кістрін і гітариста і клавішника Олександра Алексєєва. Група продовжує жити і працювати в "космічної столиці України" - Дніпрі.

 

Де: Концертний зал ім. Глінки, пр. Леніна, 183
Коли: 12 жовтня, 17:00
Телефон: (061) 236-44-67
Вхід: 150-550 грн

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення