Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Майстер-клас Маргарити Січкар «Як створити проект своєї мрії»

Майстер-клас Маргарити Січкар «Як створити проект своєї мрії»
222527 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дводенний майстер-клас Маргарити Січкар «Як створити проект своєї мрії»

Маргарита Січкар – відома бізнес-woman в Україні та одна з лідерів української ресторанної галузі, знову завітає до Луцька 6-7 жовтня зі своїм авторським проектом Happy Start-up, щоб допомогти всім охочим створити проект своєї мрії, позбутися страхів та сумнівів. Ви отримаєте найкращий набір інструментів від Маргарити для втілення своєї мрії.

Маргарита Січкар – бізнес-woman та суспільна діячка. Власниця першого в Україні освітнього кластеру Schastiehub. Засновниця школи «Щасливого життя» та благодійного фонду анімалотерапії. Авторка проекту дитячого еко-освітнього центру «Камелія», володарка національних премій «Благодійник року 2009» та «Жінка третього тисячоліття», ведуча на відомих телеканалах України (1+1, СТБ, Максі ТВ), авторка книг «Щоденник ресторатора», «Життя без паніки», «Щоденник успішної жінки», «Почуття Рити», авторка та креативна продюсерка проекту «Театр біля мікрофона».
Входить в сотню успішних жінок України (за версією журналу Ukrainian People) та Топ-500 жінок України (за версією журналу Woman).

Майстер-клас триватиме два дні у бізнес-центрі «Директорія». Запрошуємо Вас долучитись до цієї яскравої події. Детальна інформація за ном. тел.: +38 (099) 200-53-12

Коли: 06 жовтня - 07 жовтня, 10:00
Де: Бізнес-центр «Директорія» (вул. Винниченка, 26)
Вхід: 2500 грн

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення