Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ансамбль танцю "BATUMI"

Ансамбль танцю "BATUMI"
195165 ПЕРЕГЛЯДІВ

Завдяки запальним танцям і акробатичними номерами Хореографічний ансамбль танцю Грузії "Батумі" називають "літаючими грузинами".

Глядачів чекає справжнє європейське шоу: на сцені тридцять артистів і шість музикантів, сотні розкішних ексклюзивних костюмів (до речі, пошитих спеціально для нової програми), кавказькі кинджали і грузинські палаші, які артисти використовують у танці...

Родзинкою нової програми "Батумі" стануть складні акробатичні і танцювальні номери: артисти будуть буквально літати над сценою.

Хореографічний ансамбль танцю "Батумі“ Мерії міста Батумі був заснований 1990 році. Автором ідей і засновником був перший директор ансамблю, знаменитий співак, заслужений артист Аджарії Нодар Сурманідзе, і художній керівник і головний хореограф – народний артист Грузії, кавалер ордена і медалі честі, лауреат державної премії Мемеда Абашидзе, автор трьох грузинських сценічних танців "ГАНДАГАНА“ "ХОРУМІ“ "БЛАКИТІ“ – Енвер Хабадзе. Ансамбль з самого початку був складений професійними танцюристами. Перший концерт відбувся в 1992 році, який мав блискучий успіх. Знамениті хореографи Грузії відзначили індивідуальний стиль і прекрасну техніку виконання, і ансамбль відразу ж завоював ім'я творчого колективу високого класу. В найкоротший термін він став лауреатом багатьох престижних міжнародних фестивалів. Після смерті Енвера Хабадзе, художнім керівником ансамблю став його учень, заслужений діяч мистецтва Аджарської АР, Кавалер Ордена Честі, Почесний житель Батумі – Теймураз Болквадзе, який гідно продовжив що прокладається шлях великого маестро.

З 2011 року головним хореографом ансамблю став відомий танцюрист і хореограф, Кавалера Ордена Честі Шалва Гогуадзе, який звів ансамбль на нове, високу виконавську майстерність. Хореографи – колишні танцюристи ансамблю, заслужені артисти Аджарсой АР Міранда Багдадишвили і Нугзар Мікадзе.

У різні роки ансамбль гастролював в Туреччині, Греції, Швеції, Данії, Ізраїлі, Сирії, Болгарії, Вірменії, Німеччини, Бельгії, Іспанії, у Китаї. В грудні 2014 ансамбль виступив у концертному залі Палацу "Україна“ зі всесвітньо відомим віртуозним музикантом-виконавцем Василем Пападюком і його оркестром, і завоював любов і захоплення українського глядача. А в 2015 році ансамбль вдруге відвідав Україну в якості почесного гостя на ювілейний концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. П. Вірського, де його виступ "Батумі" було особливо відзначено відомими хореографами світу.

Замовлення, доставка і бронювання квитків за тел.: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Коли: 17 листопада, 18:00
Де: вул. Хрещатик 196, Черкаська обласна філармонія
Вхід: 100-380 грн

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео