Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ансамбль танцю "BATUMI"

Ансамбль танцю "BATUMI"
195058 ПЕРЕГЛЯДІВ

Завдяки запальним танцям і акробатичними номерами Хореографічний ансамбль танцю Грузії "Батумі" називають "літаючими грузинами".

Глядачів чекає справжнє європейське шоу: на сцені тридцять артистів і шість музикантів, сотні розкішних ексклюзивних костюмів (до речі, пошитих спеціально для нової програми), кавказькі кинджали і грузинські палаші, які артисти використовують у танці...

Родзинкою нової програми "Батумі" стануть складні акробатичні і танцювальні номери: артисти будуть буквально літати над сценою.

Хореографічний ансамбль танцю "Батумі“ Мерії міста Батумі був заснований 1990 році. Автором ідей і засновником був перший директор ансамблю, знаменитий співак, заслужений артист Аджарії Нодар Сурманідзе, і художній керівник і головний хореограф – народний артист Грузії, кавалер ордена і медалі честі, лауреат державної премії Мемеда Абашидзе, автор трьох грузинських сценічних танців "ГАНДАГАНА“ "ХОРУМІ“ "БЛАКИТІ“ – Енвер Хабадзе. Ансамбль з самого початку був складений професійними танцюристами. Перший концерт відбувся в 1992 році, який мав блискучий успіх. Знамениті хореографи Грузії відзначили індивідуальний стиль і прекрасну техніку виконання, і ансамбль відразу ж завоював ім'я творчого колективу високого класу. В найкоротший термін він став лауреатом багатьох престижних міжнародних фестивалів. Після смерті Енвера Хабадзе, художнім керівником ансамблю став його учень, заслужений діяч мистецтва Аджарської АР, Кавалер Ордена Честі, Почесний житель Батумі – Теймураз Болквадзе, який гідно продовжив що прокладається шлях великого маестро.

З 2011 року головним хореографом ансамблю став відомий танцюрист і хореограф, Кавалера Ордена Честі Шалва Гогуадзе, який звів ансамбль на нове, високу виконавську майстерність. Хореографи – колишні танцюристи ансамблю, заслужені артисти Аджарсой АР Міранда Багдадишвили і Нугзар Мікадзе.

У різні роки ансамбль гастролював в Туреччині, Греції, Швеції, Данії, Ізраїлі, Сирії, Болгарії, Вірменії, Німеччини, Бельгії, Іспанії, у Китаї. В грудні 2014 ансамбль виступив у концертному залі Палацу "Україна“ зі всесвітньо відомим віртуозним музикантом-виконавцем Василем Пападюком і його оркестром, і завоював любов і захоплення українського глядача. А в 2015 році ансамбль вдруге відвідав Україну в якості почесного гостя на ювілейний концерт Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. П. Вірського, де його виступ "Батумі" було особливо відзначено відомими хореографами світу.

Замовлення, доставка і бронювання квитків за тел.: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.

Коли: 17 листопада, 18:00
Де: вул. Хрещатик 196, Черкаська обласна філармонія
Вхід: 100-380 грн

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення