Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

KIEV TANGO PROJECT

KIEV TANGO PROJECT
222934 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після серії європейських концертів Kiev Tango Project подарує танцювальні та концертні мелодії в стилі танго.

У цей вечір ви почуєте улюблені мелодії в ексклюзивних аранжуваннях, а також світові хіти в стилі танго.

- улюбленці зірок шоу-бізнесу (творчі колаборації Джамала, ALYOSHA, Костянтин Томільченко, NK (Настя Каменських), Надія Мейхер, Катерина Кухар, Андре Тан та ін .; 
- гості і учасники найгучніших світських подій країни (VIVA! Найкрасивіші, прийом з нагоди візиту Девіда Лінча в Україні, Віденський бал і т.д.); 
- гості і учасники найяскравіших і рейтингових тв-шоу України («Танцюють всі!», «Голос країни» та т.д.) 
- учасники масштабних концертів і музичних фестивалів (Koktebel Jazz Fest, «Країна мрій» та ін.) 
- справжні експериментатори і новатори
- Кирило Шарапов, засновник KIEV TANGO PROJECT, скрипаль-віртуоз в якості запрошеного музиканта або соліста співпрацює з групою О.Е., Ніно Катаматдзе, ГОГОЛЬFEST, New Era Orcherstra, Open Opera Ukraine і т.д.

KIEV TANGO PROJECT - це кращий інструментальний танго-колектив України. Це вибух емоцій, віртуозної техніки, краси звучання і неймовірно красивий склад інструментів. У музику, яку виконують музиканти просто неможливо не закохатися. Адже це справжній мікс джазу, танго, поп-гармоній, класичної фактури і віртуозності.

У цей вечір ви дізнаєтеся, що таке магія танго! Відчуєте, яке на смак справжнє Танго.

«Чуттєвість і рух, свобода і секс, ритм і мелодія, смуток і пристрасть, надія і спогади, боротьба і ніжність, день і ніч, інь і ян, любов і ненависть ... Все, що ви бачите, чуєте, відчуваєте, відчуваєте , - це танго ... .. », - розповідає Кирило Шарапов, скрипаль-віртуоз і засновник KIEV TANGO PROJECT. - «Все наше життя - це Танго... Ми впевнені, що цей концерт кардинально змінить ваш світогляд, і ви з подивом відкриєте для себе новий аромат життя...

За традицією гостями програми «Світові хіти в стилі танго» стануть неймовірні і харизматичні танцюристи - Сергій Шуліко і Оксана САМОЙЛІВСЬКИЙ, професіонали та експерти танго. Без їх таланту і хореографії немислимо жодне українське тв-шоу (тренери в проектах "Танцюють усі", "Танці з зірками").

Стиль, неймовірна енергетика, найвище художнє та професійне виконання в елегантному обрамленні, і, нарешті, фірмове звучання - все це віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT.

В рамках туру містами України. За підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між країнами.

Справжнє танго! Справжні емоції! Живий звук!


Коли: 27 листопада, Вт. 19:00
Де: Черкаський міський будинок культури ім. І. Кулика, вул Благовісна, 170
Вхід: від 150 грн

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення