Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Дмитро Комаров, Нова програма: БРАЗИЛІЯ 2018

Дмитро Комаров, Нова програма: БРАЗИЛІЯ 2018
194896 ПЕРЕГЛЯДІВ

До Києва їде Рабиня Ізаура

Дмитро Комаров привезе в Україну з Бразилії рабиню Ізауру

Історичний візит - до нас вперше їде "рабиня Ізаура". Так, та сама, яку знає і пам'ятає кожен житель колишнього СРСР. Лучселія Сантос - саме вона зіграла головну роль в першій для радянських людей закордонній теленовелі «Рабиня Ізаура» і змушувала плакати навіть чоловіків. Коли по телевізору починався серіал, життя завмирало: люди по-справжньому переживали за долю молодої рабині на бразильській фазенді. І ось Луселія Сантуш, суперзірка і легенда бразильського кіно, вперше їде на зустріч з українськими шанувальниками.

Після виходу серіалу на неї молилися мільйони глядачів у всьому світі! Коли транслювали серіал, в різних країнах відбувалося щось неймовірне. На Кубі, наприклад, таксисти під час показу серій не працювали. У Бразилії змінили час обіду, щоб встигнути подивитися Ізауру. В СРСР словом фазенда стали називати дачні ділянки.

Легендарна актриса об'їхала з творчими зустрічами десяятки країн. Наприклад, тільки в Китаї була 26 разів. А ось на пострадянському просторі, де її любили і чекали найбільше, побувати не змогла.

Ми з гордістю повідомляємо вам, що перший, історичний візит відбудеться в Україні!

На запрошення Дмитра Комарова та програми «Світ навиворіт» Луселія прилітає до Києва та разом із Дмитром Комаровим і Олександром Дмитрієвим відвідає міста України. Ви будете першими, хто побачить живу легенду та почує з перших вуст її розповіді.

І саме унікальне. Вперше Дмитро Комаров розкриє перші подробиці нової експедиції. Не пропустіть можливість першими дізнатися, як українці працювали в найнебезпечніших фавелах Бразилії, досліджували Амазонку, робили нові відкриття, ризикували життям і за традицією знімали те, що здавалося б неможливо зафіксувати на камеру.

Формат заходу: творча зустріч.

Виступ Дмитра Комарова та Олександра Дмитрієва - 2,5-3 години

Виступ спеціального гостя Луселії Сантош - 1,5 години

Автографсесія Дмитра Комарова та спільні фото з усіма бажаючими на професійну камеру - 3 години

Для всіх гостей творчої зустрічі - частування від наших партнерів

Список містом, дати, зали, таймінг.

Графік всіх концертів:

20.10 12:00 Харків, Палац студентів НПУ
21.10 17:00 Дніпро, БК «Шинник»
22.10 19:00 Київ, Жовтневий палац
24.10 18:00 Ужгород, Драмтеатр
25.10 19:00 Чернівці, Філармонія
27.10 18:00 Одеса, концерт-хол «Одеса»

Де: Чернівецька філармонія, площа Філармонії, 10
Коли: 25 жовтня, 19:00 
Вхід: 150 - 650 грн

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення