Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Потяг «Одеса-мама»

Потяг «Одеса-мама»
83917 ПЕРЕГЛЯДІВ

На численні прохання найяскравіша одеська постанова повертається! Об'їхавши десятки міст, улюблені актори прямують до Києва, щоб у черговий раз порадувати глядачів славнозвісним спектаклем «Поїзд «Одеса-мама», який вже підкорив Україну! Ви готові? Тоді все, що вам потрібно, – це набратися терпіння, запам'ятати дату і нічого не планувати на 31 жовтня. Місце зустрічі – Театр Оперети.

Він – закомплексований чоловік за 50 і типовий «мамин синок». Вона – розкішна жінка і «щира українка». Вони зіштовхнулися у купе міжміського потяга. Чим закінчиться ця поїздка? Явно не так, як ви очікуєте! Погодьтесь, деякі залізничні пригоди запам'ятовуються на все життя. Тим більше, якщо образи героїв втілені неймовірно талановитими акторами – Олегом Філімоновим, Віктором Андрієнком, Яковим Гоппом та ін. Якщо ви забули, що таке по-справжньому хороша комедія, вам таки скоро нагадають: спектакль «Поїзд «Одеса-мама» – саме така постанова, в якій театральні експерименти авторів органічно зливаються з точною роботою режисера Ігоря Славінського та блискучою грою акторів. Прикрасять яскравий акторський ансамбль справжня перлина проекту – переможиця шоу «Голос країни. Діти», «маленька Едіт Піаф» Аня Ткач і «запрошена зірка», улюблена актриса режисера Ельдара Рязанова – Ольга Волкова.

«Нашим завданням було зробити смішний, іноді зворушливий, а місцями і трагічний спектакль про загальнолюдські цінності, – розповідає режисер Ігор Славінський. – Продюсери (вони ж автори п'єси) Олександр Тарасуль, Євген Хаїт та Віктор Явник спромоглися зібрати зірковий склад, а це нелегко, адже актори живуть у різних містах і у кожного щільний графік. Для мене мотивацією стала перш за все любов до Одеси і , звичайно ж, цікавий матеріал».

Відомий одесит, учасник культової телепрограми «Джентльмен-шоу» та актор вистави «Поїзд «Одеса-мама» Олег Філімонов дав свою оцінку всьому, що відбувається на сцені: «Мій герой – закомплексований п'ятдесятирічний чоловік, за якого все вирішує мама. З одного боку, може, і добре, що людина не знає проблем, з іншого ж боку, для нормального чоловіка таке життя – аномальне. У кінці історії мій герой виростає, зважується на рішучі дії, робить вчинки, гідні справжнього чоловіка, – і все це вимагає складної акторської гри. У нього все вперше: вперше без мами, вперше спілкування з жінкою, навіть самогонку п'є вперше!».

Колега Філімонова за цим спектаклем, актор Віктор Андрієнко коментує: «Всі кажуть про одеський гумор, а я вважаю, що це дух Одеси. Одесити просто так говорять, а інші думають, що вони так жартують. Тому наша подія з одеським колоритом сьогодні необхідна усім: люди втомилися від того, що відбувається в житті, вони потребують звичайних людських цінностей. Це невгамовна радість і гомерічний сміх, всеосяжний сум і непрохані сльози... Друзі, з нетерпінням чекаємо на вас на наших виставах!»

Роль провідника грає Яків Гопп. «У мене роль невелика, але з неї можна зробити цукерку, – каже актор. – Після зйомок у таких кіно- і телефільмах, як «Мішка Япончик», «Шулер», «Усмішка Бога», де у мене були скоріше драматичні ролі, я відвик від комедійного амплуа. Тим більше було приємно повернутися до нього на театральній сцені».

Де: Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Театральна площа, 1
Коли: 28 листопада, 19:00 
Вхід: 100 - 400 грн

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео