Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Потяг «Одеса-мама»

Потяг «Одеса-мама»
83832 ПЕРЕГЛЯДІВ

На численні прохання найяскравіша одеська постанова повертається! Об'їхавши десятки міст, улюблені актори прямують до Києва, щоб у черговий раз порадувати глядачів славнозвісним спектаклем «Поїзд «Одеса-мама», який вже підкорив Україну! Ви готові? Тоді все, що вам потрібно, – це набратися терпіння, запам'ятати дату і нічого не планувати на 31 жовтня. Місце зустрічі – Театр Оперети.

Він – закомплексований чоловік за 50 і типовий «мамин синок». Вона – розкішна жінка і «щира українка». Вони зіштовхнулися у купе міжміського потяга. Чим закінчиться ця поїздка? Явно не так, як ви очікуєте! Погодьтесь, деякі залізничні пригоди запам'ятовуються на все життя. Тим більше, якщо образи героїв втілені неймовірно талановитими акторами – Олегом Філімоновим, Віктором Андрієнком, Яковим Гоппом та ін. Якщо ви забули, що таке по-справжньому хороша комедія, вам таки скоро нагадають: спектакль «Поїзд «Одеса-мама» – саме така постанова, в якій театральні експерименти авторів органічно зливаються з точною роботою режисера Ігоря Славінського та блискучою грою акторів. Прикрасять яскравий акторський ансамбль справжня перлина проекту – переможиця шоу «Голос країни. Діти», «маленька Едіт Піаф» Аня Ткач і «запрошена зірка», улюблена актриса режисера Ельдара Рязанова – Ольга Волкова.

«Нашим завданням було зробити смішний, іноді зворушливий, а місцями і трагічний спектакль про загальнолюдські цінності, – розповідає режисер Ігор Славінський. – Продюсери (вони ж автори п'єси) Олександр Тарасуль, Євген Хаїт та Віктор Явник спромоглися зібрати зірковий склад, а це нелегко, адже актори живуть у різних містах і у кожного щільний графік. Для мене мотивацією стала перш за все любов до Одеси і , звичайно ж, цікавий матеріал».

Відомий одесит, учасник культової телепрограми «Джентльмен-шоу» та актор вистави «Поїзд «Одеса-мама» Олег Філімонов дав свою оцінку всьому, що відбувається на сцені: «Мій герой – закомплексований п'ятдесятирічний чоловік, за якого все вирішує мама. З одного боку, може, і добре, що людина не знає проблем, з іншого ж боку, для нормального чоловіка таке життя – аномальне. У кінці історії мій герой виростає, зважується на рішучі дії, робить вчинки, гідні справжнього чоловіка, – і все це вимагає складної акторської гри. У нього все вперше: вперше без мами, вперше спілкування з жінкою, навіть самогонку п'є вперше!».

Колега Філімонова за цим спектаклем, актор Віктор Андрієнко коментує: «Всі кажуть про одеський гумор, а я вважаю, що це дух Одеси. Одесити просто так говорять, а інші думають, що вони так жартують. Тому наша подія з одеським колоритом сьогодні необхідна усім: люди втомилися від того, що відбувається в житті, вони потребують звичайних людських цінностей. Це невгамовна радість і гомерічний сміх, всеосяжний сум і непрохані сльози... Друзі, з нетерпінням чекаємо на вас на наших виставах!»

Роль провідника грає Яків Гопп. «У мене роль невелика, але з неї можна зробити цукерку, – каже актор. – Після зйомок у таких кіно- і телефільмах, як «Мішка Япончик», «Шулер», «Усмішка Бога», де у мене були скоріше драматичні ролі, я відвик від комедійного амплуа. Тим більше було приємно повернутися до нього на театральній сцені».

Де: Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, Театральна площа, 1
Коли: 28 листопада, 19:00 
Вхід: 100 - 400 грн

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення