Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Поліцейські Донеччини навчаються ефективній комунікації з громадою

84519 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 24 квітня, у Маріуполі за підтримки Програми розвитку ООН розпочався дводенний тренінг «Ефективна комунікація поліції з громадою». Співробітники поліції Донецької області опановують комунікативні стратегії, які дозволять покращити діалог з суспільством та відповідно - якість надання поліцейських послуг.

Захід ініційований за сприяння Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Донецькій області. Участь у навчанні взяли керівники структурних і територіальних підрозділів поліції, працівники відділу комунікації та інших відділів, діяльність яких пов’язана зі спілкуванням із громадою.

«Ми прагнемо змін та втілюємо їх у життя разом з громадами. Результат, який ми очікуємо від тренінгу, - підвищення ефективності надання поліцейських послуг, а відтак і повернення довіри населення до поліції», - зазначив начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин.

Тренінг для поліцейських проводить експерт зі стратегічних комунікацій Марина Говорухіна.

Серед головних тем – створення ефективного контенту та донесення інформації до громадян, підготовка ключових повідомлень для ЗМІ, основи антикризових комунікацій.

Співробітники поліції навчаються на конкретних прикладах, які показали свою успішність на практиці.

Тренінг відбувається у рамках компоненту «Соціальна згуртованість та громадська безпека» Програми відновлення та розбудови миру ПРООН, що націлений на укріплення верховенства права і розширення доступу до правосуддя.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення