Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Поліція Донеччини посилює заходи безпеки під час масових заходів 8-9 травня

140483 ПЕРЕГЛЯДІВ

На охорону громадського порядку в ці дні буде задіяно майже 1500 поліцейських та нацгвардійців.

З нагоди Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Донеччині відбудеться 139 масових заходів. За попередньою інформацією, у них планують взяти участь майже 20 тисяч осіб.

З метою недопущення провокацій та порушень порядку безпосередньо у місцях проведення заходів чергуватимуть понад 800 поліцейських.

Загалом на травневі свята публічну безпеку забезпечуватимуть майже 500 спільних нарядів Національної поліції та Нацгвардії.

Напередодні масових заходів поліцейські проводять профілактичні заходи з громадянами. Зокрема застерігають від конфліктів та використання забороненої символіки тоталітарних режимів, адже це тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Поліція Донеччини закликає дотримуватися закону та з розумінням поставитися до заходів безпеки, що спрямовані на збереження спокою в регіоні, життя та здоров’я громадян.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення