Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Поліція Донеччини отримала від ЄС автомобілі, сканер для пошуку вибухівки та модулі для контрольно-пропускних пунктів

11946 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сучасне обладнання було передане в рамках програми «ПРАВО-Поліція», яка реалізується ЮНОПС за фінансової підтримки Європейського Союзу в тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні, для підвищення ефективності роботи та надання більш якісних поліцейських послуг.
Передача техніки вартістю 600 000 євро відбулася в Маріуполі в рамках спільного проєкту ЮНОПС і Національної поліції України.
Поліція Донеччини отримала три модулі для контрольно-пропускних пунктів, розташованих у стратегічному напрямку селища Мелекіне Маріупольського району. Ще десять таких модулів встановлять на інших шести КПП у регіоні.
Крім цього, міжнародні партнери передали поліції десять пікапів, 1162 аптечки, 700 вогнегасників та надсучасний переносний сканер для виявлення вибухонебезпечних предметів. Це обладнання допоможе поліцейським посилити безпеку місцевих громад у найвіддаленіших куточках області. Завдяки отриманому обладнанню вдасться скоротити час реагування на виклики та поліпшити умови роботи поліцейських.
«Завдяки підтримці міжнародних партнерів ми покращуємо спроможності поліції надавати професійну, ефективну та своєчасну допомогу мешканцям Донеччини», - зазначив т.в.о начальника ГУНП в Донецькій області Артем Кисько. Із цим устаткуванням ми зможемо врятувати більше життів, посилити поліцейську присутність в регіоні, зробити перевірки на блокпостах більш зручними для громадян. Наш пріоритет – забезпечення безпеки за міжнародними стандартами».
Під час офіційної церемонії до присутніх з промовою звернувся в.о. голови Консультативної місії ЄС в Україні Фредрік Весслау: «Обладнання від ЄС дозволить жителям Донецької області, особливо у сільській місцевості, вчасно отримувати якісні поліцейські послуги. Консультативна місія ЄС тісно співпрацює з НПУ, щоб зробити роботу поліції більш ефективною для громадян. Ми впевнені - це підвищить рівень довіри до правоохоронців і, зрештою, зміцнить правоохоронну систему України».
Заступник Голови Національної поліції України Вадим Троян подякував іноземним партнерам від імені голови Нацполіції України Ігоря Клименка та відзначив високу результативність співпраці заради вирішення питань безпеки у всій країні.
Поліцейські автомобілі призначені для роботи груп швидкого реагування НПУ, підрозділів взаємодії поліції з громадою, а також для поліпшення зв’язку із сільськими громадами та віддаленими районами.
«Поліцейські - серед перших, хто прибуває на місце події чи реагує на надзвичайні ситуації. Для цього їм потрібне сучасне обладнання», - зазначив старший програмний керівник програми «ПРАВО-Поліція» Френ О'Грейді.
Закуплений у рамках програми «ПРАВО-Поліція» надсучасний сканер використовуватиметься для перевірки автомобілів, вантажів, у тому числі контейнерів та великогабаритного багажу, що не можна просканувати на наявність вибухонебезпечних речовин і предметів за допомогою звичайного стаціонарного сканеру.
За 2020 рік вибухотехніки НПУ відреагували на понад 560 викликів. Було знищено 41 000 одиниць вибухонебезпечних пристроїв та 2 000 кг вибухонебезпечних речовин.
Нагадуємо, що Консультативна місія ЄС, яка надає підтримку правоохоронним органам у Донецькій області, відкрила своє представництво у Маріуполі у вересні минулого року.
Відділ комунікації поліції
Донецької області

Редактор: [email protected]

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео