• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Відео каталог
  3. Держава
  4. Правоохоронні органи
  5. У Харкові слідчі повідомили про підозру трьом жінкам у занятті сутенерством.
У обране
Завантажити
  • ГУНП в Харківській області
  • 3 червня 2021, 21:40
  • 293051

У Харкові слідчі повідомили про підозру трьом жінкам у занятті сутенерством.

Під час санкціонованих обшуків в орендованих квартирах, які використовувались для надання сексуальних послуг, правоохоронці виявили 11 дівчат, втягнених у заняття проституцією.

В ході досудового розслідування встановлено, що 34-річна мешканка Дергачівського району підбирала молодих жінок з уразливим станом та втягувала їх в заняття проституцією. Зловмисниця орендувала на території Харкова чотири квартири, у яких дівчата надавали послуги сексуального характеру за грошову винагороду.

Жінка також підібрала двох адміністраторів 22 і 39 років, які приймали дзвінки від клієнтів на робочі номери, повідомляли вартість та умови надання клієнтам послуг сексуального характеру, проводили з клієнтами розрахунок грошових коштів за надані сексуальні послуги та робили чорнові записи отриманих незаконних прибутків від наданих сексуальних послуг дівчатами, контролювали вихід на роботу повій.

Співробітники управління міграційної поліції та слідчі провели чотири обшуки, в ході яких вилучили мобільні телефони, грошові кошти, отримані від злочинної діяльності, чорнові записи клієнтів.

Досудове розслідування триває.

Трьом фігуранткам повідомлено про підозру. Санкція статті передбачає до 7 років тюремного ув’язнення.

Вирішується питання про повідомлення про підозру іншим членам злочинної групи.

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє