Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

"Чесні вибори" кандидатам у народні депутати України та спостерігачам

255582 ПЕРЕГЛЯДІВ

Політичним партіям, кандидатам у народні депутати України та спостерігачам!   

Команда інформаційного агентства «Україна Інформ» пропонує Вам долучитись до проекту «За чесні вибори», а саме – захистити волевиявлення громадян.

Ми створили унікальний додаток «Україна Інформ», завантаживши який на свій смартфон (андроїд), спостерігачі можуть робити стріми-онлайн на портал «Україна Інформ», де трансляція кожного спостерігача зберігається в його особистому кабінеті, навіть якщо стрім не був опублікований, або у спостерігача забрали телефон.

Стріми-онлайн кожного спостерігача транслюються на портал www.ukraine-inform.com, публікуються та зберігаються на порталі, в тому числі й ті, які були неопубліковані. Наше обладнання дозволяє робити одночасно до 30 тис. таких трансляцій в форматі Full HD.

В студію UKRAINE INFORM ми можемо робити включення під час прямого ефіру будь якого користувача, ми будемо бачити та чути його, а він у свою чергу на своєму смартфоні буде бачити та чути того, з ким він веде бесіду у цей момент у студії «Україна Інформ».

Усі відеоматеріали стрімів на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»  є належним доказом у судах та для порушення кримінальних справ поліцією та органами прокуратури.

21 липня 2019 року з 14:00 до 21:00 у студії «Україна Інформ» буде проходити телемарафон «За чесні вибори» (в студії 32 місця).

Пропонуємо спостерігачам завантажити додаток «Україна Інформ» на свій смартфон та прийняти участь у проекті «За чесні вибори».

З роботою додатку «Україна Інформ» можна ознайомитись за даним посиланням:

https://ukraine-inform.com/video-derzhava-verkhovna-rada-ukrayiny/22940-chesn-vibori-kandidatam-u-narodn-deputati-ukra-ni-ta-sposter-gacham.html

Завантажити додаток:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.ukraine.inform.app

Зареєструвати спостерігача:

https://ukraine-inform.com/auth/register-cvk

З повагою,

Директор інформаційного агентства «Україна Інформ»

Вадим Чорний

 

(097) 5005005

 

Теги: вибори 2019,Вадим Чорний,Україна Інформ,Позачергові вибори до Верховної ради України 2019

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення