• Про нас
  • Контакти
  • Увійти/Зареєструватись
  • Укр
    • Укр
    • Рус
    • En

Unt

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО УНТ
UNT NEWS AGENCY

  • ГОЛОВНА
  • УКРАЇНА
  • РЕГІОНИ
  • СВІТ
  • ВІЙНА
  • ПОЛІТИКА
  • КОРУПЦІЯ
  • КРИМІНАЛ
  • СУСПІЛЬСТВО
  • АНАЛІТИКА
  • ПРОЕКТИ
  1. Головна
  2. Відео каталог
  3. Прес-центр
  4. Російське вторгнення в Україну
  5. Російське вторгнення в Україну : Батько – сину-окупанту: «Мой спонсор должен нарубить бабла и приехать домой»
У обране
Завантажити
  • УКРАЇНА ІНФОРМ
  • 22 квітня 2022, 15:40
  • 384332

Російське вторгнення в Україну : Батько – сину-окупанту: «Мой спонсор должен нарубить бабла и приехать домой»

🤬 Батько – сину-окупанту: «Мой спонсор должен нарубить бабла и приехать домой»

СБУ оприлюднила чергове перехоплення розмов росіян. На цих записах чути, як батьки російських солдатів називають синів «спонсорами» і закликають їх мародерити.

💬 «Не высовывайся! Мой спонсор должен нарубить бабла и приехать домой», – говорить батько російському окупанту, який зараз стоїть під Харковом.

🔻 Батько рекомендує синові не звертати увагу на низьку зарплату, а нестачу грошей компенсувати автомобілями: «разбирайте „Мерседесы“, у них запчасти дорогие».

Ось воно – справжнє лице російської армії. Тероризм та мародерство замість честі та гідності. Українські захисники знайдуть кожного негідника! Ніхто не зможе втекти від відповідальності.

Мої відео
Рекомендовані
${ video.source.title }

Відео відсутнє