Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Російське вторгнення в Україну : Доставка хліба, евакуація та вивезення поранених – поліцейські Лиману поруч із мешканцями громади

427375 ПЕРЕГЛЯДІВ

Доставка хліба, евакуація та вивезення поранених – поліцейські Лиману поруч із мешканцями громади 

▪️Лиман та найближчі  населені пункті наразі є зонами ведення активних бойових дій. Російські війська цілодобово обстрілюють місто касетними снарядами (вже задокументовано більше 10 фактів) та скинули потужну авіабомбу.

▪️Поліцейські працюють на місці та щодня надають допомогу мешканцям, які залишилися. Забезпечують продуктами харчування, питною водою та ліками.

▪️Лише за останні два дні правоохоронці разом із рятувальниками допомогли евакуюватись жителям міста – 96 дорослим та 33 дітям, організували доставку хліба та інших продовольчих товарів тим, хто залишився.

▪️Вчора, 26 квітня, внаслідок обстрілу Лиману було поранено жінку. Поліцейські допомогли вивезти її за межі міста та доставити до лікарні.

▪️Триває евакуація з небезпечної території поблизу Лиману. За допомогою автобусів правоохоронці вивозять мешканців смт Дробишеве, Ямполь та інших населених пунктів.

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia, closethesky

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео