Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Парк бойової техніки поповнено!

Парк бойової техніки поповнено!
234422 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ніщо так не робить щасливим, як бавовна, але отримати трофейну техніку та ще й в не поганому стані – не менш прекрасна подія. І тому нашим хлопцям з 115 ОМБр вдалося розширити автопарк бойової техніки, поповнивши його ще однією БМП-1. Майже неушкодженою нашим воїнам вдалося її затрофеїти під час одного із нещодавніх бойових зіткнень з ворогом.

Як розповідають самі герої, орки настільки швидко намагалися тікали, рятуючись від нашої піхоти та артилерії, що кидали не тільки техніку, боєприпаси та боєкомплекти, а й навіть особисті речі.

А вже скоро, здобутий в бою БМП-1 з бортовим номером 383, під новим українським прапором, буде нищити ворожу силу та ощасливлювати нас новими партіями всіма улюбленої бавовни. Справа за малим – довести до ладу бойову техніку, замінити й замалювати оркосвастику та все, що пов’язано з нею.

Цей трофей далеко не перший і точно не останній у наших воїнів, адже, як показує досвід від початку повномасштабного вторгнення, відбирати не завжди потрібно, окупанти й самі все можуть віддати, коли поспішають назад до московії. А на сьогодні, армія ворога стає все вагомішим постачальником військової техніки та боєприпасів для українського війська та нашої Перемоги, допомагаючи знищувати саму себе.

Даруйте нам подарунки частіше! Слава Україні!

Теги: 115 окрема механізована бригада, 115 механізована бригада, 115 бригада, 115 окрема механізована бригада зсу, 115 механізована бригада зсу, 115 бригада зсу

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео