Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Кубок України з CS:GO з призовим фондом у 250,000

178330 ПЕРЕГЛЯДІВ

Федерація кіберспорту України спільно з Eldorado анонсувала перший Кубок України з кіберспорту. Команди з усієї країни змагатимуться в дисципліні CS:GO за титул чемпіона і призовий фонд у 250,000 грн.

Кубок України – це унікальний формат, кілька етапів, маса цікавих протистоянь, величезна кількість розіграшів від партнерів і грандіозний призовий фонд!

Якщо у вас немає колективу, але ви хочете взяти участь в змаганні – у вас є така можливість! Для цього необхідно заповнити Google-анкету, вказану в анонсі. Ближче до початку Кубка України UESF обробить заявки соло-гравців і сформує команди.

Детальніше про Кубок України: https://uesf.org.ua/news/202

Генеральним партнером Кубка України з кіберспорту є компанія Eldorado. Титульними партнерами стали Parimatch, LG і ПриватБанк за підтримки VISA. Офіційними партнерами змагання виступлять GT, Expert PC і Esports Charts.

Теги: UESF,CS:GO,Кубок України з кіберспорту,Кубок України,Кіберспорт,Федерація кіберспорту України

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео