На Київщині пройде кінне шоу

30 і 31 березня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») пройде шоу-програма, присвячена коням. На гостей чекає живе спілкування з породистими кіньми та кінно-трюкові виступи. А також незабутня подорож в епоху середньовіччя, давньослов'янські забави, ігри, хороводи, майстер-класи, смачні страви з багаття і багато цікавого з життя наших предків.

Древній Київ запрошує провести вихідні 30 і 31 березня весело та пізнавально, занурившись атмосферу Київської Русі. Адже в «Парку Київська Русь» на основі сучасних історичних та археологічних даних відтворюється Київ V-ХIII століть в його натуральних розмірах, з повною історичною достовірністю. Також тут відроджуються дух і велична атмосфера тих часів.

Гості Князівства проведуть вихідні в справжньому, живому середньовічному місті, в оточенні унікальної дерев'яної архітектури. Тут можна приміряти шолом і кольчугу, сісти в сідло бойового коня, вистрілити з лука, почути скрип возових коліс, вловити запахи гончарної глини та дерев'яних будівель.

Гості Древнього Києва побачать монументальну оборонну споруду «Заборола», князівські тереми та трибуни, сторожові вежі, садиби киян Х-ХII століть, єдине в Україні діюче облогове знаряддя – требушет, а також унікальну відтворену діючу дерев'яну церкву Х століття.

Дізнатися більше про життя наших предків можна, відвідавши музеї історичного костюму, дерев'яного зодчества, середньовічної музики та оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічну катівню.

Крім неперевершеної архітектури та середньовічного колориту на гостей Древнього Києва чекає безліч власних історичних відкриттів!

Древній Київ багатий на дива. Одне з них – це «жива колекція» коней рідкісних історичних порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Унікальність її в тому, що тільки в Древньому Києві можна побачити легендарні породи, яким понад тисячу років. Представники деяких порід завезені в Україну в єдиному екземплярі. Ця «жива колекція» продовжує поповнюватися.

Цими вихідними, 30 та 31 березня, в Князівстві пройде шоу-програма «Світ коней», яка познайомить гостей Древнього Києва з цими прекрасними тваринами. Відвідувачі дізнаються багато нового та цікавого про походження порід, їх особливості. А також про те, яку роль в історії людства зіграли представники цих порід та про те, які видатні історичні постаті вважали їх своїми бойовими друзями. До коням можна буде підійти, погладити, сфотографуватися з ними та проїхати на них верхи або в екіпажі.

Всі коні пройшли курс дресирування, аби з успіхом брати участь в кінних шоу не тільки в Україні, а й за кордоном. І в ці дні коні покажуть гостям Князівства свої вміння, звичайно, в тандемі з досвідченими вершниками, акторами-каскадерами. Нікого не залишать байдужими видовищні виступи кінно-трюкового театру Древнього Києва!

Жителі Князівства підготували ще багато цікавих та пізнавальних сюрпризів для відвідувачів. Веселощів додасть комедійна постановка «Малий бабський батальйон», яка з гумором розповість про життя в Київській Русі та про відносини між слабкою та сильною статями в ті часи.

Гості Древнього Києва зможуть не тільки спостерігати за виступами акторів, а й стати активними учасниками розважальної програми, взявши участь у веселих конкурсах, слов'янських забавах, в запальних хороводах, майстер-класах та флеш-мобах.

Всі, від малого до великого, зможуть долучитися до цікавих розваг і ремесел: покататися на породистих конях, постріляти з лука та покидати списи в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя». А крім цього – приміряти костюми доби Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію, зайти до сувенірної крамниці та обрати на пам'ять оригінальний сувенір ручної роботи.

Любителів екстриму чекають канатний спуск «Політайло» з ділянками різної протяжності та складності, а також швидкісна гірка «Змій Горинич». А діти від 2 до 12 років можуть попустувати в яскравому мотузковому кубі-лабіринті - «Мишоловка».

Відпочити та скуштувати різноманітних напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні, як за сучасними, так і за середньовічними рецептами, можна в Княжій корчмі та в альтанках на свіжому повітрі.

При бажанні можна продовжити відпочинок ще на один день і залишитися на ніч в будинку готельного типу «4 кімнати» або в хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30 і триватиме до 18:00.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого - 170 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 60 грн., для дошкільнят - безкоштовно.

Древній Київ в Князівстві «Київська Русь» розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів. Маршрутки курсують з Києва від станції метро «Видубичі» (вихід з метро в бік супермаркету «Фуршет») відповідно до розкладу на сайті.

Детальніше на сайте:  www.parkkyivrus.com

 

Тегі: коні,катання на конях,стайня,історія,київська русь,архітектура,археологія,музей,екскурсія
ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ
ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ
АДВОКАТ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СУДІ З ПРАВ ЛЮДИНИ
АДВОКАТ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СУДІ З ПРАВ ЛЮДИНИ
СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський та...
СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...