Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Захисна плівка на смартфон Київ: BRONOSMART

29802 ПЕРЕГЛЯДІВ

BRONOSMART - це виробники кращої броньованої захисної плівки для смартфонів та інших гаджетів.

Плівка доступна для більшості моделей телефонів.

   Захисна плівка Київ: BRONOSMART


При товщині всього 0,3 мм, яка ніяк не змінює форму пристрою і зберігає первісний колір екрану, плівка BRONOSMART захищає на рівні захисного скла і є набагато зручнішою при використанні на всіх пристроях.

Захисна плівка товщиною 0,6 мм краще, ніж протиударне скло, яке дозволяє сканувати відбитки пальців на екрані і володіє ідеальною функціональністю в порівнянні з іншими захисними плівками, поширюється на весь телефон (360 градусів) і може замінити силіконовий чохол.

Ця єдина плівка покриває і захищає всю поверхню вашого пристрою, зберігаючи його в цілості й схоронності в той же день, коли ви вийняли його з упаковки. Завдяки своїй різкості, він дозволяє ідеально поєднуватися з дизайном вашого пристрою, даючи в лічені хвилини найміцнішу, найтоншу і саму прозору захисну плівку. Детальніше: https://bronosmart.com/about_us


Адреса: Київ, вулиця Велика Васильківська 108

Email: bronosmartkiev@gmail.com 

Телефони: +380686444017 (Телеграм, Вайбер), +380507194445

Теги: Захисна плівка Київ,BRONOSMART

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео