Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

СБУ просить Президента перевірити Одеський морський торгівельний порт

СБУ просить Президента перевірити Одеський морський торгівельний порт
26673 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Контрабанда, корупція – це левова доля проблем нашої держави. Подолати їх можливо, якщо вчасно звернути увагу, тому просимо Петра Порошенка ініціювати перевірку одеського морського торгівельного порту. Ми зі свого боку дамо ревізорам максимальну підтримку», - розповідає про своє прохання голова Служби безпеки України Василь Грицак.
Політик зазначив, що готовий боротися з корупцією до кінця. Варто зазначити, що саме Василь Грицак ще раніше повідомив про затримання двох офіцерів СБУ, яких підозрюють в отримання хабара.
Голова СБУ вважає, що Міністерство інфраструктури зобов’язане перевірити ряд нормативних документів та режим пропуску у митних пунктах на Одещині.
«Перевірка – необхідна, а ініціювати її повинен Президент. Я впевнений, що є ряд порушень, через які у нас у країні продовжує циркулювати контрабанда, пропуск якої є маркером корупції. Це велика проблема і її треба неодмінно вирішити», - зазначив Василь Грицак.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення