Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Столичне підприємство ухилялося від сплати податків

Столичне підприємство ухилялося від сплати податків
239681 ПЕРЕГЛЯДІВ

Проблема столиці №1, а й разом всієї держави – це «сірий кеш», кошти, що ідуть мимо бюджету. Корупція та махінації продовжують існувати не тільки на рівні МАФів чи маршруток: великі і авторитетні підприємства не гребують тим, щоб не платити податки до казни.

Співробітники київської податкової міліції відкрили кримінальне провадження проти одного столичного паливного підприємства. Компанія займалася переробкою нафтових продуктів.

У ході розслідування виявилося, що керівники протягом всього 2014 року мали справу з фіктивними підприємствами, через які здійснювали всі необхідні для розвитку компанії операції. Підприємство було у плюсі, а ось держава постраждала. Завдяки вмілим махінаціям до державного бюджету не потрапило більше 20 мільйонів гривень. Слідчі підозрюють, що це були не єдині махінації компанії. Досудебне слідство триває.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення