Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Звільнений заступник голови ДФС Лікарчук помстився своєму колишньому начальнику

213496 ПЕРЕГЛЯДІВ

Костянтин Лікарчук - звільнений заступник голови Державної фіскальної служби. Днями він знайшов у Лондоні незадекларовану квартиру свого колишнього начальника Романа Насірова і написав про це на власній сторінці у Facebook.

Костянтин Лікарчук також додав, оскільки квартира Романа Насірова незадекларована, згідно закону України про очищення влади, його колишній начальник має потрапити під люстрацію з позбавленням права 10 років обіймати посаду в державних органах.

Нагадаємо, у вересні, начальник ДФС Насіров подав пропозицію до Міністерства фінансів та Кабінету міністрів щодо звільнення свого заступника Лікарчука із займаної посади, а також щодо усунення його від керування митних департаментів. Натомість цю структуру Насіров підпорядкував собі. Копію документа, у якому про це ідеться, колишній заступник голови Державної фіскальної служби Костянтин Лікарчук уже розміщував на сторінці у Facebook.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення