Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Харкові припинено корупційну діяльність місцевого правоохоронця

У Харкові припинено корупційну діяльність місцевого правоохоронця
243176 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вісім тисяч гривень – у таку щомісячну суму обходилася харківському підприємцеві безперешкодна діяльність власного бізнесу з прокату дитячих атракціонів. Неправомірні кошти від харків'янина вимагав співробітник одного з районних відділів місцевої прокуратури, а після того, як бізнесмен вирішив встановити у Харкові ще один дитячий батут, збільшив суму за свої «послуги» до вражаючих 15-ти тисяч гривень.

Викрила корупціонера на отриманні хабара спільна оперативна діяльність працівників Служби безпеки України та Харківської прокуратури. Наразі триває досудове розслідування, проте, вже відомо, що злочинцеві-правоохоронцю загрожує конфіскація майна та ув'язнення строком від 8-ми до 12-ти років.

Варто відзначити, що цей випадок, на жаль, не перший в історії Харківської прокуратури: не так давно до кримінальної відповідальності було притягнено заступника прокурора разом з його підлеглим за те, що вони вимагали від харків'янина 25 тисяч гривень за сприяння винесенню йому оптимального судового вироку.

 


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення