Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Не дати відкупитись: в Раді дали пораду, як позбутись корупції в Україні

Не дати відкупитись: в Раді дали пораду, як позбутись корупції в Україні
137597 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова комітету Верховної Ради по питаннях запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв вважає, що для ефективної боротьби з корупцією в Україні необхідно запустити роботу антикорупційного суду.

По словах парламентаря, в Україні уже прийнято законодавство, що дозволяєвідбирати у чиновників майно, походження якоговонине можуть пояснити. На даний момент залишаєтьсялише запуститицей механізм в дію.

"Саме для цього мипропонуємостворити антикорупційний суд для розгляду справпро топ-корупції, по справах людей, які більше всього награбували, та користуючисьприйнятим законодавством, відправлятьїх за ґратита заберуть награбоване", - сказав Соболєв.

Також він виразиввпевненість в тому, що конфіскаціякоштів не повинназвільняти корупціонеріввідкримінальної відповідальності. тюремніув'язнення для нинішніхкерівниківдержави Соболєв вважаєзапорукою того, щоїхнаступники не будутькрасти.

"Я категорично проти того, щоб чиновники просто відкуповувались. Нам необхідновиховатиновихдобропоряднихдержавнихчиновників, новудержавницькуеліту. Та для цого, нам потрібно, мати антиприклад – колининішнікерівникидержави будутьув'язницях за протизаконнезбагачення", - переконаний депутат.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення