Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На кому горить шапка?

На кому горить шапка?
106045 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відсторонив від обов’язків одного з команди управління УкрЗалізниці


Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відсторонив від обов’язків одного з команди управління УкрЗалізниці.
Відомо, що звільнено голову Південно-західної залізниці. Більше того, на нього відкрито кримінальне провадження. Затриманого звинувачують у казнокрадстві: справа в тому, що керівник Кривопіши,н за рахунок державних коштів, побудував спортивно-дозвільний комплекс. Назвав своє дітище «Олімпік вілидж».
Прем’єр-міністр наголошує, що рішення про відсторонення Кривопішина було прийнято ним не одноосібно. Дане питання було обговорено на засіданні уряду у середу.
Окрім звільнення, по справі голови Південно-західної залізниці відкрито кримінальне провадження. Додатковою мірою боротьби з корупціонерами буде детальна перевірка з боку Державної фінансової інспекції. Під перевірку підпадає державне майно, що належить залізниці та ефективність та справедливість використання державних коштів.
Дана міра буде застосована протягом двох тижнів.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення