Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

І словом, і шиною: у Києві вимагають зупинити незаконну забудову

І словом, і шиною: у Києві вимагають зупинити незаконну забудову
185579 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Києві перекрито проспект перемоги – активісти закликають уряд скасувати проведення будування нового житлового комплексу


У Києві перекрито проспект перемоги – активісти закликають уряд скасувати проведення будування нового житлового комплексу. Пікет відбувся в районі станції метро «Нивки». Активісти мотивують свої дії тим, що Київміськбуд планує забудувати історичну місцевість. Як розповідають мешканці мікрорайону, на сучасному місці вулиці проспект Перемоги 71 стояв храм Олександра Невського, а при ньому було кладовище. Воно єдине збереглося і символізує велику культурну спадщину.
Активісти нанесли шкоду будівельному майданчику, зламавши ворота та зайнявши територію проведення будівельних робіт.
Під завершення акція перестала бути мирною: серед окремих учасників та працівників міліції почалися фізичні сутички.
Організатори акції – ВОО « Коаліція учасників Помаранчевої революції». Звіт акції вони опублікували з персональної сторінки лідера у Фейсбуці – Сергія Мельниченка. За п’ять годин «пост» особливої популярності не набрав, але отримав декілька схвальних коментарів від громадян: користувачі різко засудили проведення незаконних робіт, в першу чергу керуючись тим, що нові багатоповерхівки не знаходять своїх жильців, а простоюють, займаючи історичну місцину. Як приклад, забудова Виноградаря.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення