Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Київраді розповіли, що будуть робити з «нелегальною» рекламою

У Київраді розповіли, що будуть робити з «нелегальною» рекламою
106084 ПЕРЕГЛЯДІВ

Реклама у великому місті – звична справа. У столицях Європи реклама розміщена на спеціальних банерах. Кошти від неї ідуть у бюджет міста. У нас теж є така вказівка, але для наших рекламників – правила не більше, ніж ряд пунктів на папері


Реклама у великому місті – звична справа. У столицях Європи реклама розміщена на спеціальних банерах. Кошти від неї ідуть у бюджет міста. У нас теж є така вказівка, але для наших рекламників – правила не більше, ніж ряд пунктів на папері.
«Нелегальна реклама займає простір, а кошти в бюджет – не сплачує.» - саме так заявили в Київраді. Згідно підрахунків експертів, рекламні банери у метро могли б окупити усі витрати і вберегти метрополітен від підвищення цін. «Сірий кеш» - одна з найбільших проблем сьогоднішньої столиці, яка спричиняє багато непорозумінь у фінансовому житті міста.
Прес-служба КМДА заявила, що 19 березня було прийнято рішення про створення комісії, яка буде відстежувати та карати порушників. Головне «покарання» - це демонтаж «нелегалів».
Поки що комісія буде тимчасовою, адже депутати сподіваються швидко розрішити проблему. Скільки буде функціонувати комісія – поки що невідомо. Ініціатива створення була подана з боку депутата Василя Гацька. На засіданні пропозицію розглянули першочергово. Київрада впевнена, що повна ліквідація з метою легалізації реклами принесе місту добрий прибуток і можливо не допустить чергового підвищення цін на транспорт.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення