Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

В Одесі створено штаб протидії корупції

В Одесі створено штаб протидії корупції
53128 ПЕРЕГЛЯДІВ

Долати корупцію в Одесі будуть «Автомайдан», «Самооборона Одеси», «Правий сектор», а також «Чорноморське гайдамацьке з’єднання».


Корупцію в Україні вирішили долати локально. Київоблдержадміністрація вже розповіла, як буде боротися з корупцією в своїй області, зокрема було вирішено, як протидіяти корупційним схемам під час забудови ділянок землі. В свою чергу Одеса анонсувала початок роботи місцевого штабу протидії корупції.
Борцями з махінаціями стали лідери та члени громадських організацій. Зокрема, долати корупцію в Одесі будуть «Автомайдан», «Самооборона Одеси», «Правий сектор», а також «Чорноморське гайдамацьке з’єднання».
«Ми патріоти свого краю, тому хочемо очистити його від корупції та тіньових схем», - заявляють лідери організацій і додають, що до головних завдань одеського Оперативного штабу належить захист миру та спокою місцевих мешканців від терористичних загроз.
«Сепаратистські рухи на півдні – не новина для України. Наші громадські організації будуть сприяти тому, щоб Одещина не перетворилася на другий Донбас. Оперативний штаб – це об’єднаний рух і разом ми переможемо», - коментують ситуацію ініціатори створення об’єднання.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення