Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Ситник повідомив про співпрацю Антикорупційного бюро з ФБР

Ситник повідомив про співпрацю Антикорупційного бюро з ФБР
53122 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це повідомив Голова Антикорупційного бюро Артем Ситник вчора, і додав, що ця установа буде співпрацювати з чисельними іноземними організаціями, які мають значний досвід.о.


Про це повідомив Голова Антикорупційного бюро Артем Ситник вчора, і додав, що ця установа буде співпрацювати з чисельними іноземними організаціями, які мають значний досвід. "Ми хочемо підтримувати контакти зі всіма службами, що мають успішний досвід боротьби з корупцією" - додав Артем Ситник.
На сьогоднішній день в Україні подібних служб, на жаль, немає. Маю надію, що наше бюро стане першим в Україні, завдяки, співпраці з ФБР", - зазначив Ситник. Він додав, що буде створена так звана "консультативна рада", що буде проводити аналіз всіх даних. А детективи, що працюють в бюро будуть аналізувати ці результати. На думку Ситника, це дозволить швидше та ефективніше боротися з корупцією.
Нагадаємо, що Артема Ситника було призначено Головою Антикорупційного бюро 16 квітня. Ситник - адвокат та колишній слідчий прокуратури. Він був одним із двох кандидатів на посаду голови бюро.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення