Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Порошенко закликав «душити» корупцію локально

Порошенко закликав «душити» корупцію локально
53161 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент України Петро Порошенко закликав усіх керівників районів активно боротися з корупцією у своїх регіонах.


Президент України Петро Порошенко закликав усіх керівників районів активно боротися з корупцією у своїх регіонах. Зокрема Глава держави вимагає, щоб чиновники поставили під особистий контроль працевлаштування всіх учасників АТО.
«Наше з вами завдання – захистити в тилу тих, хто боровся за нас на передовій. Працевлаштування воїнів АТО, а точніше випадки порушення, з якими зіштовхуються наші демобілізовані солдати. Я впевнений, що їх справами повинна займатися не лише прокуратура, а й самі керівники місцевих громад», - зазначає Петро Порошенко.
Крім того, Президент наголосив, що саме зараз необхідно дослідити в якому стані перебуває корупція у регіонах. Дана пропозиція пролунала у рамках проведення деолігархізації держави.
«Корупція в Україні більше не має урядового даху. Центральний уряд рішуче налаштований на боротьбу з корупцією, але що ми зможемо вдіяти, якщо сумнозвісні махінації продовжать існувати локально? Я закликаю усіх долати корупцію на своєму робочому місці, міській поліклініці, прокуратурі. Думаю, що відповідальність за всі пророблені чи не пророблені кроки повинна лягти на голів міських та обласних державних адміністрацій», - заявив Президент.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення