Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

На Луганщині відбувся чемпіонат з рукопашного бою

На Луганщині відбувся чемпіонат з рукопашного бою
27985 ПЕРЕГЛЯДІВ

У м. Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат ГУНП в Луганській області з рукопашного бою приурочений до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС і Національної поліції України. Участь у змаганнях взяли 150 поліцейських з Луганської, Рівненської та Донецької областей.

«Такі змагання для поліцейських це і заняття і практика. Вони кожного дня виходять на службу, кожного дня ловлять злочинців, тому вони повинні володіти навичками рукопашного бою», - зазначив головний суддя змагань Михайло Ласюченко.

На початку змагань всіх спортсменів привітали очільник Луганської області Юрій Гарбуз, начальник ГУНП в Луганській області, генерал поліції третього рангу Сергій Коміссаров та начальник поліції Рівненщини, полковник поліції Валерій Самчук. А на спортивні звершення, своїм виступом, надихнули спортсменів артисти ансамблю поліції Луганщини «Патруль».

День змагань виявився по-справжньому «гарячим», спортивна злість та азарт вирували на татамі. Усі учасники змагань продемонстрували добру фізичну підготовку та волю до перемоги.

Рукопашний бій входить до системи підготовки поліції Луганщини. Саме тому луганські поліцейські вибороли дванадцять медалей чемпіонату, п’ять з яких вищого ґатунку та зайняли перше місце у загальнокомандному заліку. Друге місце і чотири медалі завоювали спортсмени з Рівненщини, третє поліцейські Донецької області.

У заліку серед відділів поліції Луганщини перемогу здобули представники Старобільщини, друге місце у поліцейських з Лисичанська і третє у співробітників Білокуракинського відділу поліції.

Відділ комунікації поліції

Луганської області

Теги: рукопашний бій, спорт, новини спорту, поліція луганщини, луганщина, рівненщина, донетчина, гунп в луганській області, луганська область, рівненська область, донецька область, поліція, змагання, національна поліція

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео