Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Петро Порошенко буде скорочувати кількість прокурорів

Петро Порошенко буде скорочувати кількість прокурорів
106535 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Нам необхідно скоротити кількість кадрів, що зайняті у правоохоронній сфері», - це слова Президента України. Петро Порошенко не раз наголошував на тому, що необхідно скоротити кількість міліціонерів, кількість яких в Україні стала рекордною за часів правління Януковича.

Новий законопроектом, Порошенко хоче поступово скоротити чисельність правоохоронців до 10 тисяч. Термін завершення змін – 1 січня 2018 року.

Крім того, за ініціативою Президента було змінено порядок відбору претендентів на адміністративні посади. За новими правилами на одну посаду повинно бути не менше 3 осіб, які власне зацікавлені в отриманні роботи, а обирати кандидатів повинна спеціальна комісія, яка складатиметься 11 осіб. 4 – призначає Рада прокурорів, а 7 сім чоловік повинна обрати Верховна рада України.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення