Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Канада допоможе Україні протидіяти російській агресії

Канада допоможе Україні протидіяти російській агресії
134977 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після підписання Угоди про створення україно-канадської зони вільної торгівлі, дві країни обговорили й актуальне питання розвитку військово-технічної галузі в Україні, зокрема – захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

За словами президента України Петра Порошенка, професійна армія є тим інструментом, котрий необхідний для протидії активній окупаційній політиці Росії. У цьому контексті український президент відзначив роботу професійних військових інструкторів з Канади, які наразі вкладають усі свої сили у зміцнення національної безпеки нашої держави.

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо зауважив, що сьогодні, 12 липня, відвідає Львівську область, аби особисто перевірити роботу інструкторів-канадців в умовах діяльності на Яворівському полігоні. Крім того, і президент України, і прем'єр-міністр Канади вже погодили продовження плідної співпраці у контексті створення принципово нової української армії.

Сам містер Трюдо наголосив на тому, що Уряд Канади й надалі планує допомагати Україні у протидії російській агресії. Для цього Канада не тільки збільшить кількість власних поліцейських для підготовки українських військових, а й координуватиме свої зусилля з міжнародними союзниками, аби не допустити нового посягання ворога на українські території.

 


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення