Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Україна та Німеччина обговорили додаткові методи імплементації «Мінську-2»

Україна та Німеччина обговорили додаткові методи імплементації «Мінську-2»
81058 ПЕРЕГЛЯДІВ

Президент Української держави Петро Порошенко та канцлер Німеччини Ангела Меркель у телефонному режимі поспілкувалися щодо так званої «дорожньої карти» імплементації Мінських домовленостей. Зокрема, глави обох держав дійшли домовленості у контексті подальшої інтенсифікації робочого процесу у Нормандському форматі.

Вищезазначена «дорожня карта» має на меті введення у дію додаткової частини «Мінську-2», котра регламентуватиме виконання стороною Росії пунктів домовленостей у сфері безпеки.

На такі дії українська сторона вирішила піти після різкої ескалації конфлікту у Донбасі та, як наслідок, значних втрат, котрі понесли Збройні Сили України. Також Петро Порошенко акцентував увагу канцлера Німеччини на тому факті, що суттєвого зростання в частині окупованої України наразі зазнала й кількість російських диверсійних груп та обстрілів з крупнокаліберної зброї, що належить РФ.

Крім того, глава Української держави висловився за подовження санкційного тиску на агресивну Росію у тому разі, якщо конфлікт у Донбасі загостриться ще більше.

 


Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення