Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Повернути силою Крим неможливо

Повернути силою Крим неможливо
219392 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український очільник Петро Порошенко переконаний, що повернути назад український півострів з допомогою сили неможливо. Таку думку він висловив на засіданні уряду.

Він акцентував для того, аби повернути Крим, Україна користується санкційним тиском, застосовує міжнародне законодавство, звертається до міжнародних судів та застосовує моніторингові механізми. Всі ці заходи змусять самостійно Москву відмовитися від півострову та захотіти його повернути назад, оскільки в якийсь момент Крим стане для Росії важким тягарем, певен президент.

Також Петро Порошенко запевнив, що застосування низки заходів, до яких вдається українська влада в цьому питанні, хоч і потребують чимало терпіння та часу для реалізації остаточної цілі по поверненню Криму, проте є досить дієвими та правильними. Наостанок Порошенко додав, що всі ці механізми змусять Кремль відповідати за свої злочинні дії мовою права стосовно української території.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення