Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Туск і Порошенко підняли питання Криму і Донеччини

Туск і Порошенко підняли питання Криму і Донеччини
164615 ПЕРЕГЛЯДІВ

Український очільник Петро Порошенко днями відвідав Сполучені Штати Америки та зустрівся з керівником Євроради Дональдом Туском. Таку інформацію повідомляє преса з посиланням на прес-службу президентської адміністрації.

Вони обговорили українське питання на Донеччині та проговорили позиції української влади стосовно миротворців Організації Об’єднаних Націй на тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини. Окремо вони також обсудили можливі варіанти звільнення анексованого Криму, а також підготовчі заходи стосовно саміту «Східного партнерства», що відбудеться наприкінці осені в штаб-квартирі Європейського Союзу.

Наприкінці розмови Петро Порошенко відмітив, що вдячний ЄС за продовження санкційного пакету проти РФ.

Нагадаємо, український керманич закликав австрійського колегу активніше просувати питання та наближати звільнення Донеччини, користуючись своїм головуванням в Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення