Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чим пригрозив Порошенко губернаторам після конфлікту з «Укрнафтою»

Чим пригрозив Порошенко губернаторам після конфлікту з «Укрнафтою»
159112 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поведінкою скандального губернатора не на жарт схвильований Президент України. Петро Порошенко занепокоївся тим, що в умовах подальшої децентралізації влади можливо посилення окремих регіонів за рахунок «кишенькових» армій губернаторів


Київщина. Будівля офісу «Укранафти». Подвір’я знаходиться в оточенні людей у формі та з зброєю. Офіс огороджено залізним парканом. Нікого не впускають, а тим журналістам, що намагаються взяти інтерв’ю чи навіть просунутися в середину будівлі – погрожують автоматами. Лиш одна людина може мати контроль над озброєною вартою «Укрнафти» - Ігор Коломойський. Він без проблем заходить у середину та спілкується зі своїми людьми.
Поведінкою скандального губернатора не на жарт схвильований Президент України. Петро Порошенко занепокоївся тим, що в умовах подальшої децентралізації влади можливо посилення окремих регіонів за рахунок «кишенькових» армій губернаторів.
Президент заявляє, що жоден із керівників будь-якої області, позбавляється права мати при собі легальний чи нелегальний загін збройної охорони: «Ми піднімаємо питання територіальної оборони. У нас більше не буде жодного губернатора, що матиме «кишенькову» армію. Більше не буде жодної області, що має персональні збройні сили. Все. Такі часи закінчилися.»
Спільно з Міністерством внутрішніх справ України було вирішено ліквідувати зброю у таких «армій» кожного регіону. Президент поставив питання ребром: здати автомати протягом доби. Арсен Аваков підтримав дану ініціативу. Позитивно відгукнувся і голова СБУ – Валентин Наливайченко, який заявив, що у разі недотримання президентського рішення окремими особами – даною справою займеться вже СБУ.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення