Інформаційне агентство УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

"Чистка" урядових кіл: Порошенко звільняє олігархів

"Чистка" урядових кіл: Порошенко звільняє олігархів
159123 ПЕРЕГЛЯДІВ

Інцидент довкола скандального губернатора набув нової форми: стало відомо, що Президент України Петро Порошенко звільнив Ігоря Коломойського з посади губернатора Дніпропетровської області


Інцидент довкола скандального губернатора набув нової форми: стало відомо, що Президент України Петро Порошенко звільнив Ігоря Коломойського з посади губернатора Дніпропетровської області.
На початок наростання скандалу довкола «Укранафти», Ігорю Коломойському пригрозили звільненням з посади губернатора Дніпропетровської області. Натомість, чиновник заявив, що у такому випадку Україні слід чекати бунту в Дніпропетровській області. Цей шантаж, як ми бачимо, особливого впливу не мав.
Коломойський звільнився за власним бажанням, стверджує прес-служба Президента України.
Проте, інші урядовці запевняють, що з боку парламентарів на Коломойського чинився тиск з огляду на непристойну поведінку перед ЗМІ.
Що ж до посади губернатора Дніпропетровщини, то тут Порошенко зазначає, що зараз, як ніколи важливо зберегти мир та спокій у цій області та не дати розповсюдитися сепаратистським настроям серед населення.
Вже сьогодні на посаду призначено Валентина Резниченка у якості виконуючого обов’язків. В суботу на міському мітингу «За єдину України» колишній уряд Коломойського звітуватиме перед народом про свої досягнення.
Чи буде ряд звільнень з кревних посад олігархів – зараз остаточно невідомо, адже звільнення Коломойського відбулося лише у зв’язку з подіями коло «Укрнафти» і лише через власне бажання. Президенту урядовці натякають, що слід провести «чистку» олігархів і в інших сферах, бо всюди, мовляють є порушення, а закон є один єдиний для всіх.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство УНТ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство УНТ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Редактор: redaktor@unt.ua

© 2018 Інформаційне агентство УНТ Українське Народне Телебачення